Volgorde: Titel (en delen) | auteur(s) | reeks (en delen)| uitgever plaats, jaar | ISBN/ISSN



Een naam of plaatsnaam kan op meerder plaatsen in de catalogus voorkomen. In de lijst is gesorteerd op 1ste naam of plaatsnaam.

U kunt dan ook het beste zoeken met de zoekfunctie van uw browser.

(Sneltoets: Ctrl + F) 

Achter de boektitel/beschrijving staat een nummer tussen haakjes, verwijzend naar de kast e/o plank.

Boeken zijn alfabetisch gerangschikt.



Catalogus

Inleiding tot de genealogie ()

Stamreeksen, Genealogieën, Parentelen en Familiebladen

Algemeen (kast 1)

Families (kast 1)

Kwartierstatenboeken (kast 1)

Regio's

Periodieken en Tijdschriften (kast 2)

Algemeen 

Drente 

Friesland 

Gelderland 

Groningen 

Limburg 

Noord-Brabant 

Noord-Holland 

Zeeland 

Zuid-Holland 

Buitenland 

DTB, Inventarissen van Archieven en Andere Bronnen op plaatsnaam, streek of provincie ()

Aalsmeer 

Alblasserdam ()

Alblasserwaard (kast 1, plank 3)

Alkmaar ()

Almelo ()

Ammerstol (kast 1, plank 3)

Amsterdam ()

Antwerpen ()

Arnemuiden ()

Arnhem ()

Benthorn(kast 1, plank 3,zie ook Benthuizen)

Bergambacht (kast 1, plank 3)

Berkenwoude (kast 1, plank 3)

Barendrecht (kast 1, plank 3)

Benthuizen (kast 1, plank 3)

Berkel en Rodenrijs (kast 1, plank 3)

Bleiswijk (kast 1, plank 3)

Bleskensgraaf (kast 1, plank 3)

Boskoop (kast 1, plank 3)

Brabant (zie Noord-Brabant )

Brandwijk en Gybeland (kast 1, plank 3)

Breda ()

Brummen (kast 1)

Capelle aan den IJssel (kast 1, plank 3)

Charlois (kast 1, plank 3, zie ook Kralingen )

Cromstrijen ()

De Lier (kast 1, plank 3)

Delfland (kast 1, plank 3)

Delfshaven ()

Delft (kast 2)

Den Briel (kast 1, plank 3)

Dordrecht (kast 1, plank 3)

DTBL reeks; Dopen, Trouwen, Begraven en Lidmaten (kast 1, plank 3)

  1. Langerak, dopen, trouwen, begravenen en lidmaten 1681-1730 [kast 1, plank 4]  

  2. Ottoland-Blokland, DTL 1629-1732 [kast 1, plank 4]  

  3. Goudriaan, DT 1613-1695  

  4. Groot Ammers, DTL 1643-1695  

  5. Hoornaar, DTBL 1604-1695  

  6. Streefkerk, DTL 1586-1624 en DT 1655-1695 [kast 1, plank 4]  

  7. Nieuwpoort, dopen, trouwen en lidmaten 1633-1684 en 1687-1695 [kast 1, plank 4]  

  8. Nieuw Lekkerland dopen 1666-1695 [kast 1, plank 4]  

  9. Lexmond, Dopen en trouwen civiel 1622-1730 en trouwen 1708-1730 | Dl. I en II [kast 1, plank 4]  

  10. a.Hoogblokland, DTBL 1694-1750  

  11. b.Hoogblokland, B 1628-1734  

  12. Ameide, DTL 1663-1695  

  13. Molenaarsgraaf, Dopen en trouwen 1639-1695 [kast 1, plank 4]  

  14. Bleskensgraaf, DTL 1674-1695  

  15. Meerkerk, dopen 1624-1720 en trouwen 1624-1655 [kast 1, plank 4]  

  16. Alblasserdam, DT 1618-1699  

  17. Oud Alblas, DT 1599-1699 [kast 1, plank 4]  

  18. Schelluinen, DT 1687-1812 [kast 1, plank 4]  

  19. Arkel, met aanvullingen Gorinchem 1633-1695  

  20. Asperen, DTBL 1622-1699  

  21. Giessen Nieuwkerk/Oudkerk, DTL 1671-1811 (Dl. 1 en 2)  

  22. Hardinxveld- Giessendam, DTL 1638-1704  

Epe (kast 1)

Ermelo (kast 1)

Gouda (kast 1, plank 3)

Gouderak (kast 1, plank 3)

Gravenhage (kast 1, plank 3)

's-Gravenzande (kast 1, plank 3)

Groningen (provincie) ()

Haastrecht (kast 1, plank 3)

Hall (kast 1)

Hazerswoude (kast 1, plank 3)

Heerde (kast 1)

Hekendorp (kast 1, plank 3)

Hillegersberg (kast 1, plank 3)

Hilversum ()

Hof van Delft ()

Hoogeveen (zie Benthuizen )

Hoogvliet (kast 1, plank 3)

Katendrecht (zie Kralingen )

Katwijk ()

Kennemerland (kast 1, plank 3)

Kethel (kast 1, plank 3)

Kijfhoek ()

Kootwijk (kast 1)

Kralingen (kast 1, plank 4)

Krimpen aan de Lek (kast 1, plank 4)

Krimpen aan den IJsel (kast 1, plank 4)

Krimpenerwaard (kast 1, plank 4)

Laag Blokland (kast 1, plank 4)

Langstraat (kast 1)

Leiden ()

Leidschendam (zie Rijnland )

Maasland (kast 1, plank 4)

Maassluis (kast 1, plank 4)

Maastricht ()

Middelharnis (kast 1, plank 4)

Moercapelle (kast 1, plank 4)

Moergestel ()

Molenaarsgraaf (kast 1, plank 4)

Naaldwijk (kast 1, plank 4)

Nieuwerkerk a/d IJssel (kast 1, plank 4)

Nieuw-Lekkerland (zie Alblasserdam )

Noord-Brabant ()

Noordeloos (kast 1, plank 4)

Noord-Holland (kast 1)

Nootdorp (kast 1, plank 4)

Nijmegen ()

Oisterwijk (kast 1)

Ommedijk (zie Rijnland )

Oostvoorne ()

Ouderkerk aan den IJsel (kast 1, plank 4)

Oudshoorn (zie Zevenhuizen )

Overschie en Twisk ()

Overijssel ()

Papendrecht ()

Pernis ()

Poortugaal (kast 1, plank 4)

Putten ()

Pijnacker ()

Rhenen (kast 1)

Rhoon (kast 1, plank 4)

Ridderkerk ()

Rockanje (kast 1, plank 4)

Rotterdam ()

Rijnland ()

Rijswijk (ZH) ()

Rijnsburg (kast 1, plank 4)

Scheveningen ()

Schiedam (kast 1, plank 4)

Schieland (kast 1, plank 4)

Schipluiden (kast 1, plank 4)

Schoonhoven ()

Steyn (kast 1, plank 4)

Stompwijk (kast 1, plank 4, zie ook Rijnland)

Ter Aar (kast 1, plank 4)

Terschelling ()

Thorn ()

Twello (kast 1)

Twisk (zie Overschie )

Utrecht ()

Vianen ()

Vijfherenlanden (kast 1, plank 4)

Vlaardingen ()

Voorschoten, de Dam (zie Rijnland )

Voorst (kast 1)

Waarder (Hekendorp, Cort Haerlem, De Willens en Aen den Hogendijck) (kast 1, plank 4)

Warmond ()

Wateringen (kast 1, plank 4)

Wilsveen (zie Rijnland en Stompwijk )

West-Friesland ()

Westland ()

Woerden ()

Wolfaartsdijk ()

Woudrichem ()

Wijngaarden (kast 1, plank 4)

IJselmonde (kast 1, plank 4)

Zandambacht (zie Wateringen )

Zeeland ()

Zegwaard (zie Zoetermeer )

Zevenhuizen (kast 1)

Zierikzee ()

Zoetermeer en Zegwaard ()

Zuid-Holland (zie ook Rijnland )

Zwijndrecht (kast 1)

Ingang tot :

Archieven ()

Heraldiek ()

Paleografie ()

Betekenis van de namen ()

Cartografie ()

Naslagwerken ()

Genealogie Nederland ()

Genealogie Buitenland ()

Geschiedenis ()



Genealogische Vereniging Prometheus/ TUDelft/ E-mail: webmaster@prometheus-delft.org
Laatst gewijzigd: 28 december 2015